شرایط و قوانین خرید از فروشگاه کفش الهام کاربران و بازدیدکنندگان گرامی لطفا دقت فرمایید هرگونه خرید و استفاده از خدمات فروشگاه کفش الهام به منزله ی پذیرش قوانین و مقررات فروشگاه است.لازم به ذکر است این قوانین در مرحله ی پایانی خرید نیز توسط مشتریان محترم بررسی و پذیرفته خواهد شد.


 -قوانین کلی


 کلیه ی اصول و قوانین خرید و کالاهای ارائه شده در فروشگاه کفش الهام مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربران نیز از قوانین کاربری تبعیت خواهند کرد ، کاربران با حضور و استفاده از   خدمات ما پذیرش قوانین را تایید کرده و بررسی و پیگیری هر گونه تغییر در قوانین بعهده ایشان می باشد .


 -ارتباطات


 تمامی آدرس ها ، ایمیل ها ، شماره های تماس و کلیه ی مشخصات ارتباطی تکمیل شده توسط کاربر در فرم های عضویت ، خرید و ... از سوی فروشگاه کفش الهام قطعی و حقیقی تلقی شده و هر گونه ایراد در آن ها تماما بعهده کاربر و خربدار  خواهد بود،بنابراین به هنگام تکمیل کلیه ی اطلاعات کمال دقت را مبذول فرمایید.


 -ثبت، ارسال سفارشات


 در تمامی ایام هفته اعم از تعطیل و غیر تعطیل امکان سفارش و خرید محصولات فراهم می باشد اما ارسال کلیه ی سفارشات در اولین روز کاری بعدی خواهد بود ، توضیح اینکه روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.


 در فروشگاه کفش الهام تمامی سعی بر نهایت دقت و سرعت در آماده سازی و ارسال سفارشات است همچنین در موجود بودن هر محصول سعی بر نهایت دقت خواهد بود اما بعضا بدلیل ترافیک و خرید همزمان مشتریان گرامی احتمال ناموجود شدن یک کالا بعد از ثبت سفارش خواهد بود که در این صورت حق کنسل کردن سفارش و استرداد وجه به مشتری برای فروشگاه کفش الهام محفوظ می باشد گرچه مشتریان گرامی می توانند در صورت تمایل کالای خود را با کالای موجود دیگری تعویض نمایند.بدیهی است در صورت عدم تمایل مبلغ سفارش طی 12 الی 24 ساعت به حساب مشتریان استرداد خواهد شد.


در ثبت و قرار دادن تصاویر محصولات تمامی تلاش بر این است که تصویر کالا (رنگ بندی،بسته بندی،شکل ظاهری و ...) دقیقا برابر با کالای ارائه شده باشد اما بعضا بدلیل تغییر در تولید محصول از سوی تولید کننده و سایر عوامل پیش بینی ناپذیر کالای تحیویلی به مشتری از نظر شکل و فرم و یا تطابق صد درصدی رنگ محصول میسر نباشد که در این صورت مشتری میتواند با عودت دادن محصول به آدرس فروشگاه سفارش خود را لغو کرده و مبلغ سفارش پس از رسیدن کالا به فروشگاه و در صورت نداشتن عیب و ایراد وارده به آن ظرف 8 ساعت به شماره حساب اعلامی از سوی ایشان عودت خواهد شد.


نکته مهم 1 : مشتری موظف است حتما قبل از ارسال کالا با شماره فروشگاه کفش الهام تماس حاصل نموده و یا از طریق فرم تماس با ما موحود در وب سایت هماهنگی های لازمه را انجام داده باشد ، بدیهی است در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال باز پس فرستادن کالا و یا مبلغی را نخواهد داشت.


نکته مهم 2 : در صورت عدم تطبیق صد در صدیه کالا با تصویر موجود در سایت و یا انصراف و پشیمانی از خرید امکان باز پس فرستادن کالا با هماهنگی قبلی میسر است اما هزینه استرداد کالا به فروشگاه بعهده مشتری خواهد بود و فروشگاه هیچ گونه تعهدی از این بابت نخواهد داشت . تنها و تنها در صورت بروز خطای فروشگاه در ارسال کالای اشتباه(کالایی کاملا متفاوت و یا با شماره مدل متفاوت با سفارش ثبت شده) به مشتری و اعلام ایشان به فروشگاه مبلغ پست برگشت کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.


نکته مهم 3 : جهت عودت وجه به حساب مشتری نیاز به شماره 16 رقمی کارت ایشان با نام و نام خانوادگی ثبت شده در سفارش ثبتی است و تا 8 ساعت پس از اعلام ایشان مبلغ سفارش منهای کارمزد کارت به کارت بانکی به حساب واریز خواهد شد.


در صورت بروز احتمالی خطای قیمت گذاری و ... فروشگاه کفش الهام حق کنسل کردن سفارش انجام شده توسط مشتری را داشته و مبلغ سفارش بدون هیچ کم و کاسدی به حساب مشتری عودت خواهد شد بدیهی است مشتریان محترم در هر خرید این بند را پذیرفته و هیچ گونه حق اعتراضی به این بند نخواهند داشت.


هیچ گونه ارسالی به آدرس مکان های عمومی مانند پارک و... انجام نخواهد شد.


 -خسارت حمل و نقل


 بدلیل ارسال کلیه مرسولات با شرکت های پستی قانونی و استاندارد بدیهی است هرگونه دیر کرد و یا آسیب در حمل و نقل پس از تحویل به شرکت های پستی بعهده شرکت های پستی خواهد بود اما در صورت وجود صورتجلسه رسمی شرکت های پستی و همچنین ارسال کالای معیوب طی حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا فروشگاه کفش الهام هزینه ی سفارش را به حساب مشتری مرجوع خواهد کرد .


 -قوه قهریه


در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه کفش الهام هیچ گونه مسئولیتی ندارد .